Koktejlové šaty

14
sep
Koktejlové šaty

Boli ste pozvané na svadbu, firemnú akciu, alebo menej formálnu udalosť a preferujete radšej krátke koktejlové šaty?

V dnešnej dobe máte na výber z pestrej palety koktejlových šiat rôznych farieb, strihu a dĺžky a teda nad kolená, po kolená, pod kolená či mini šaty.

Koktejlové šaty sú vhodné na rôzne typy spoločenských udalostí ako sú promócie, venček, svadby, nevesty v červenej farbe na redový, popolnočné šaty. V poslednej dobe si mladé dámy kupujú koktejlové šaty aj na stužkovú slávnosť.

Výber farby koktejlových šiat záleží od Vás, avšak pri strihu berte ohľad na svoju postavu a na typ udalosti, na ktorú ste boli pozvané. Ak nemáte práve „modelovskú“ postavu, tak ako šatami sa „nedostatky“ dajú dokonale prekryť, je možné ich aj naopak zbytočne „zveličiť“.

To aké šaty sa k Vám hodia podľa typu postavy a nespôsobiť si nechcený trapas, sa môžete dočítať v článku Obliekame sa podľa typu postavy

Doplnky ku koktejlovým šatám sú vhodné rôzneho materiálu, či už zo striebra, zlata, bižutéria, dbajte na to, aby boli vhodné na danú udalosť, na ktorú sa chystáte a nepútali väčšiu pozornosť ako Váš celkový outfit. Ku koktejlovým šatám sú vhodné farebne doladené elegantné sandálky alebo topánky s uzavretou špičkou.

Diskusia