Spoločenské šaty na svadbu

05
sep
Spoločenské šaty na svadbu

Boli ste pozvané na svadbu a neviete čo na seba? Svadba je spoločenská udalosť, na ktorej sú jednoznačne stredobodom pozornosti nevesta so ženíchom, čo sa im zazlievať nedá, keďže je to ich veľký deň „D“ No na druhej strane, prečo by ste sa pekne a elegantne nemohli nahodiť aj vy?

 

Rozmýšľate, aké spoločenské šaty si na svadbu kúpiť, či požičať?

Keďže predpoklad je, že nevesta bude v bielom, tejto farbe sa radšej vyhýbajte alebo nech sú Vaše šaty v tejto farbe kombinované aj inou farbou.

Pri výbere šiat klaďte dôraz na pohodlnosť, nech Vás nijako neobmedzujú. Predsa v týchto šatách strávite celý obrad a hostinu, kde istotne nepresedíte celý čas len za stolom.

Dĺžka šiat záleží na Vašej voľbe. Či už máte radšej dlhé alebo krátke šaty, výber je na Vás. Hlavné je, aby ste sa v týchto šatách dobre cítili Vy.

Farba, štýl a materiál, voľba je len na Vás, čomu dávate prednosť. Avšak samozrejme, nech šaty nie sú priesvitné, výstrih väčší ako sa patrí na takúto udalosť, nech zbytočne neprovokujete ostatných hostí, či samotného ženícha s nevestou.

V poslednej dobe sa konajú rôzne typy svadieb, či už menšie alebo väčšie, formálnejšie, či menej formálne. Preto, ak budete pozvané na svadbu, je dobré si zistiť o aký typ svadby ide a aký typ šiat si máte na túto príležitosť zaobstarať.

Diskusia