Spoločenské šaty pre tehotné dámy

13
okt
Spoločenské šaty pre tehotné dámy

Kedysi bol problém pri výbere spoločenských šiat pre tehotné dámy. Na výber bolo len zopár modelov a aj to skôr „deformovali“ postavu, ako by mali zvýrazniť „ženskosť“ a krásu tehotnej ženy.

Avšak, nezúfajte milé dámy, v dnešnej dobe sa môžete krásne a štýlovo nahodiť aj práve vy, ktoré ste v očakávaní 🙂

Aké šaty zvoliť, ak sa spoločenská akcia koná o niekoľko týždňov či mesiacov?Spoločenské šaty pre tehotné dámy

Tehotné dámy majú „najväčší“ problém vybrať si v predstihu spoločenské šaty, nakoľko bruško rastie takmer každým dňom, a tak je otázne, či šaty, ktoré si vyskúšate dnes, Vám padnú o týždeň, dva či o mesiac.

Jedny z najvhodnejších spoločenských šiat pre tehotné dámy sú s empírovým strihom.  Pri empírovom strihu, pás na šatách sa nachádza hneď pod prsiami a sukňa je voľná, čím Vaše bruško nič netlačí. Výstrih dekoltu v tvare V-čka Vám môže zvýrazniť Vašu ženskosť, no môžete si zvoliť aj „srdcovitý“ výstrih alebo  aj v tvare Ú-čka, voľba je na Vás.

Pri výbere topánok, nezabúdajte, že v nich budete musieť stráviť celú akciu a tak, voľte radšej topánky na nízkom podpätku.

Dlhé alebo krátke šaty?

V dnešnej dobe záleží len na Vás, akú dĺžku šiat si zvolíte. Avšak, pri voľbe dĺžky prihliadajte aj na počasie/ročné obdobie. V chladnejšom období by sme len predsa odporúčali dlhšie šaty,  napr. pri obradoch v kostoloch nebýva najteplejšie.

Nádherné spoločenské a koktejlové šaty, vhodné pre tehotné dámy nájdete aj TU► eshop.spolocenske-saty-online.sk

Diskusia